fbpx
Oczyszczacze powietrza, zastosowanie w przemyśle
118
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-118,page-child,parent-pageid-132,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Dla przemysłu

Oczyszczacz powietrza – zastosowanie dla przemysłu.

Czyste powietrze jest potrzebne nie tylko w domu, ale także w niektórych firmach, nawet wtedy, kiedy jest to prawdziwym wyzwaniem. Pracodawca musi zagwarantować (często w niesprzyjających warunkach), że powietrze jest wystarczająco czyste i nieszkodliwe dla pracowników.

Nasze urządzenie uratowało niejedną firmę przed zamknięciem (i prawdopodobnie przed upadłością). Wymagania SANEPIDu określają bardzo dokładnie normy zanieczyszczenia np. w lakierniach samochodowych czy fermach. Istotne jest jednak nie tylko to, czego wymagają służby państwowe. W wielkich pomieszczeniach biurowych, gdzie setki osób pracuje w tej samej przestrzeni, jedna chora osoba przychodząca do pracy zwykle zainfekuje wszystkich pozostałych. Jest tak z powodu działania wentylacji – nie oczyszcza ona powietrza, tylko miesza je i rozdmuchuje zarazki.

System Supair-lux TM zainstalowany w kanałach wentylacyjnych zapobiega takim zdarzeniom. Ilość dni na zwolnieniach lekarskich zdecydowanie spada po zainstalowaniu urządzeń.

Osoby pracujące na lotniskach także często chorują, bo ich organizm nie jest przygotowany na zarazki przywożone przez podróżnych z całego świata. Oczyszczająca powietrze technologia Supair-Lux TM przynosi dla nich (i dla ich pracodawcy) ulgę. Na hali produkcyjnej zanieczyszczone powietrze może spowodować znacznie większą ilość wadliwie wykonanych produktów. Np. podczas produkcji obwodów drukowanych wysoki poziom kurzu metalowego spowoduje zwarcie – czyli wadliwy produkt.

Skontaktuj się z nami – zrobimy wszystko żeby rozwiązać problem z zanieczyszczonym powietrzem.