fbpx
Oczyszczacze powietrza, zastosowanie w medycynie
397
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-397,page-child,parent-pageid-132,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Dla medycyny

Oczyszczacz powietrza – zastosowanie w medycynie

Podczas leczenia wielu chorób, powietrze oczyszczone z wirusów i bakterii czyni cuda. W niektórych przypadkach leczenie czy wykonanie operacji nic nie dają, jeśli zakażenie z powietrza nie jest całkowicie wyeliminowane. W innych sytuacjach czyste powietrze przyspiesza powrót do zdrowia. Np. osoby po chemioterapii nie są w stanie walczyć skutecznie z infekcjami, bo ich organizm jest wyczerpany. Dla nich oczyszczacz powietrza z technologią Supair-lux TM zapewnia najlepsze warunki nawet w domu.

 

Osoby z alergią mają dużo łatwiejsze życie, jeżeli w swoich domach mają zapewnione czyste powietrze – nawet wtedy, kiedy są poza domem, bo ich organizm ma więcej siły. Dzieje się tak dlatego, że przez 10 – 16 godzin (tyle spędzają dziennie w domu) nie musieli walczyć z objawami.

 

Jeśli podzielisz się z nami twoją sytuacją, możemy pomóc nie tylko Tobie, ale także wielu innym w podobnej sytuacji.

WYNIKI OBSERWACJI – DYREKCJA SZPITALA DZIECIĘCEGO BETHESDA

szpital_wegierski_logo

Wyniki obserwacji:

 

Urządzenie do oczyszczania powietrza Supair-lux zostało umieszczone na Oddziale Intensywnej Terapii Poparzeń, jego działanie jest ciche, monotonny szum nie przeszkadzał personelowi. Wybór miejsca okazał się być słuszny, gdyż wyhodowane w próbce podstawowej bakterie, które przedostały się do powietrza podczas opieki nad chorym zostały całkowicie wyeliminowane, udało się zapobiec ich dalszemu „unoszeniu” i rozprzestrzenianiu się w powietrzu.

 

Pierwotne umieszczenie urządzenia w sali opatrunków Oddziału Poparzeń nie było słuszne, gdyż oczyszczone powietrze kierowane było bezpośrednio w stronę okna, zatem nie udało się osiągnąć oczekiwanego efektu. Niekorzystne rezultaty zgłosiliśmy do dystrybutora, który zalecił przestawienie urządzenia. Po zmianie miejsca wyniki testów mikrobiologicznych okazały się być już zadowalające.

 

Jako że ciało człowieka nieustannie pozbywa się zbędnych komórek i bakterii, które przemieszczają się dalej wraz prądem powietrza, jest dla nas wielkim ułatwieniem, że możemy używać urządzenia, które w sposób fizyczny jest w stanie wyeliminować takie żywe zarodniki.

 

Należy podkreślić, że urządzenie nie emituje do powietrza żadnych substancji chemicznych, zatem nie obciąża w ten sposób ani organizmów chorych (dzieci), ani personelu.

Pełna informacja do pobrania:

pdf_ico_50word_ico_50