fbpx
Nowatorska metoda oczyszczania powietrza, faq
134
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-134,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

FAQ

TYPY I CENY

[table   colalign=”left|center|center|center|center|center”]
,Waga, Powierzchnia, Objętość powietrza, Cena zakupu~~(netto), Cena wypożyczenia~~(netto)
SUP-AIR 25, 5 kg, 15 m², 35 m³, ,
SUP-AIR 50, 7 kg, 30 m², 75 m³, ,
SUP-AIR 100, 9 kg, 50 m², 130 m³, ,
SUP-AIR 200, 12 kg, 100 m², 250 m³, ,
[/table]

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL

LAUBEL – Peter Illesy
ul. Dąbrowskiego 125
84-230 Rumia

Tel: 515 291 877
info@supair-lux.pl

ZAKUP

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 tygodni – w kolejności składania.

 

Wyjątkiem są sytuacje które wymagają natychmiastowej realizacji, np. w przypadkach medycznych. Takie zamówienia mają pierwszeństwo, co może spowodować opóźnienie realizacji wcześniej składanych zamówień.

 

W celu wybrania właściwego urządzenia konieczny jest kontakt z nami – jesteśmy do dyspozycji.

Urządzenia można odebrać osobiście lub otrzymać przesyłką kurierską na koszt zamawiającego.

WYPOŻYCZENIE

Dla tych, którzy nie chcą kupić urządzenia istnieje możliwość wypożyczenia lub leasingu.

W tej sytuacji dopasujemy opcję finansową do możliwości danego klienta – prosimy o kontakt. Klientom decydującym się na tę opcję zapewniamy prawidłowo działające urządzenia; w razie potrzeby serwisowanie i czyszczenie jest darmowe. A wszystko to w formie umowy wypożyczenia.

UŻYTKOWANIE

Produkt należy użytkować zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi dołączonej do urządzenia. Obsługa urządzenia jest dość prosta, należy je podłączyć do uziemionego gniazdka, sterowanie odbywa się poprzez jeden włącznik, dołączony jest tylko przewód zasilający. Urządzenie może działać w trybie ciągłym lub sekwencyjnym, istnieje możliwość zamontowania go na ścianie, jak też można je przestawiać i przewozić. Jest bezzapachowe i ciche. Instalacja i uruchomienie urządzenia, a także jego konserwacja i naprawa może być wykonywana wyłącznie przez producenta.

KONSERWACJA

Konserwacja urządzenia (czyszczenie i regulacja) – najczęściej, w zależności od stopnia zanieczyszczenia – odbywa się po upływie ok. 18 miesięcy w użytkowaniu domowym. W wyjątkowych przypadkach może być wykonywana częściej. Konserwacja urządzenia może być wykonywana wyłącznie przez autoryzowanego serwisu który zapewnia obsługę serwisową, a w razie potrzeby również urządzenie zastępcze na czas niezbędny do wykonania prac serwisowych.

Koszt netto usługi konserwacyjnej wynosi 100,00 zł netto.

USTERKI

W przypadku wystąpienia usterki problem zostanie zasygnalizowany poprzez zapalenie się czerwonej lampki na urządzeniu. Należy wtedy wyłączyć urządzenie, a fakt wystąpienia awarii zgłosić do sprzedającego. W przypadku uszkodzenia przewodu zasilającego wymiany dokonuje również autoryzowany serwis. Serwisant zapewnia urządzenie zastępcze.

DODATKOWE KORZYŚCI

Zapotrzebowanie na zniżki lub płatności ratalne mogą zgłaszać osoby będące w trudnej sytuacji materialnej, ciężko chore oraz rodziny wielodzietne.