fbpx
Oczyszczcze powietrza, nowatorska metoda, zamówienia
7
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Zamówienia

Oczyszczacze powietrza – zamówienia.

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 tygodni – w kolejności składania.

 

Wyjątkiem są sytuacje które wymagają natychmiastowej realizacji, np. w przypadkach medycznych. Takie zamówienia mają pierwszeństwo, co może spowodować opóźnienie realizacji wcześniej składanych zamówień.

 

W celu wybrania właściwego urządzenia konieczny jest kontakt z nami – jesteśmy do dyspozycji.

Przetestowanie urządzenia przed zakupem.

Istnieje możliwość udostępnienia urządzenia na próbę. Maksymalnie jest to okres jednego miesiąca. Koszt testowania to 300zł.

 

Jeżeli urządzenie się sprawdzi (my jesteśmy tego pewni) i klient decyduje się na zakup, wymieniona kwota będzie wliczona w cenę zakupu.

Wypożyczenie.

Dla tych, którzy nie chcą kupić urządzenia istnieje możliwość wypożyczenia lub leasingu.

 

W tej sytuacji dopasujemy opcję finansową do możliwości danego klienta – prosimy o kontakt. Klientom decydującym się na tę opcję zapewniamy prawidłowo działające urządzenia; w razie potrzeby serwisowanie i czyszczenie jest darmowe. A wszystko to w formie umowy wypożyczenia.